TEENUSED

Arendamine

Arendame hooneid vastavalt Teie vajadustele! Büroo, ladu, tootmis-, logistikakeskus või stock-office – koos leiame parima lahenduse.

Ehitamine

Meil on pikaajalised suhted Eesti suurimate ja usaldusväärsemate ehitusettevõtetega.

Haldus

Hoolitseme selle eest, et meie hooned oleksid alati heas korras ning vastaksid Teie ootustele ja vajadustele.

MEIST

Soovime pakkuda kvaliteetset ärikinnisvara arendus- ja haldusteenust ning olla ärikinnisvaraarendaja number üks Eestis! Meie eesmärgiks luua ainulaadseid hooneid, mis oleksid funktsionaalsed ja hästi kujundatud. Selle saavutamiseks teeme koostööd tunnustatud arhitektidega. Läbi uuendusliku arhitektuuri ja kaasaegsete lahenduste loome ruume, mis vastavad meie klientide vajadustele.

Tunneme oma hooneid paremini kui keegi teine, seetõttu ongi meie majasisene müügimeeskond lahutamatu osa äripindade arenduse ja rentimise protsessist. Kliendi vajadusi kaardistades tagab müügimeeskond selle, et kliendi vajadusi juba arendusjärgus arvesse võetaks. Meie haldusmeeskond tagab aga hoone, hoone tehniliste osade ja hooneümbruse heakorra.

Kaarsilla Kinnisvaral on mahukas kliendiportfell: suurettevõtetest väikeettevõteteni, alustavatest ettevõtetest välismaiste ettevõteteni.

Ajalugu

Kaarsilla Kinnisvara OÜ on 1996. aastal loodud pidevalt arenev, uusi väljakutseid otsiv ja pikaaegset kindlat partnerlussuhet hindav Eesti kapitalil põhinev ettevõte mis on välja kasvanud Tartus tegutsenud Tirsi kaubandusketist, mille esimene kauplus rajati 1999. aastal..

2004. aastal müüdi kaupluste opereerimisõigus ja Tirsi kaubamärk aktsiaseltsile A-Selver. Alates 2004 aastast on firma põhitegevuseks kaubandus-, büroopindade üürimine ja arendamine.

Kaarsilla Kinnisvara OÜ-l on üüritavat pinda Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Narvas. Nii antud linnades kui ka Jõhvis on plaanis firma omanduses olevatele kinnistutele uute kaubandus- ja büroopindade rajamine.

ÜÜRIPINDA
Kaubanduspinda
Laopinda
Büroopinda
Tootmispinda
Rentnikku

Tehtud tööd

Valik meie poolt arendatud hooneid