Kalda tee 49

Arendus asub Annelinna Keskuse vahetus naabruses, pidevalt arenevas piirkonnas. Annelinna Keskust külastab igakuiselt hinnanguliselt 100 000 inimest. Õhtusel tipptunnil läbib piirkonda ligi 1500 autot tunnis. Sel aastal valmib Annelinna Keskuse teine etapp ja läheduses Maxima XX. Aastal 2020 lisandub piirkonda kaubanduskett Lidl. 

Logistiliselt loob eelise hiljuti kasutamiseks avatud Idaringtee kolmas järk, mis ühendab Lammi tänava liiklusringi Räpina maanteega. Infrastruktuuri arenduste tulemusel on liiklussagedus piirkonnas kasvanud hinnanguliselt 30%. Idaringtee eesmärgiks on ühendada omavahel kaks riigimaanteed – Tallinna–Tartu–Luhamaa ja Tartu–Räpina maantee. Idaringtee lähedus teeb antud arendusobjekti atraktiivseimaks ettevõtetele, kes väärtustavad kiiret ühendust erinevate Eesti linnade ja maakondadega. Hästi arenenud kergliiklusteede võrgustik loob head võimalused jalgsi, rattaga või rulluiskudega liiklemiseks. Vahetus läheduses asuvad ka Linnaliini bussipeatused.

Rohkem infot arenduse kohta!

Kui tunned, et antud asukohas võiks tulevikus asuda sinu ettevõttele vajalik(ud) hoone(ed) või pinnad siis võta meiega ühendust ning räägime plaanidest täpsemalt!

Pakume ärikinnisvara arenduse teenust, mis hõlmab endas nii ehitust kui ka hilisemat haldusteenuse osutamist.

Krunt:
20 189 m2
Ehitusalane pind :
6000 m2
Lubatud ehitada:
1-2 korrust, 2 korruse max. maht 25%
Parkimine:
min 170 kohta
Kategooria: