Tehnika 3 ärihoone sai kasutusloa

Tartu Linnavalitsus väljastas 14.02.2024 kasutusloa Tartu linnas asuva, Tehnika tn 3 ärihoonele.

Suure liiklusvooga Turu tänava ääres asuvas hoones on üüritavat pinda ligi 3 900 m2. Klaasfassaadiga hoone esimesel korrusel asuvad äri- ja laopinnad, teisel korrusel büroopinnad millest vaid üksikud on täna üürilepingutega katmata.

Esimene korruse pinnad on tänase seisuga täies mahus välja üüritud. Kaarsilla Kinnisvara tegevjuhi Made Varese sõnul võiks büroopindade soovijad võimalikult kiiresti ühendust võtta, et leida ettevõtte vajadustele sobivaim ruumilahendus.

Hoone ankurrentik on ettevõte Catwees kes avas hoones kaasaegse Honda müügi- ja teenindussalongi.

Kaasaegsete tehniliste lahendustega varustatud pindadele tagab naturaalse valguse klaasfassaad ja suured avatavad aknad hoone lõunaküljel. Lõunapoolsed aknad on varustatud väliste ruloodega, mis takistavad ruumide ülekuumenemist päikese mõjul.

Hoone on liidetud Tartu kaugküttega ning lisaenergiat saadakse katusele paigaldatavast päikesepargist. Teise korruse büroode mugavamaks kasutamiseks on hoones lift. Ruumide lõplik planeering ja siseviimistlus valmivad lähtuvalt kliendi soovidest.

Ärimaja tagaküljel asub suur tasuta parkla, mille planeerimisel on arvesse võetud, et ka laopindu teenindaval transpordil oleks piisavalt manööverdamisruumi.

Ärihoone projekteeris Projekt O2 arhitekt Kalli Metspalu ja ehitas Mapri Ehitus OÜ.

/